Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1993 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789022981290
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1993 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789022981290
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De 1e Foundation gaat op zoek naar de 2e Foundation en beide stuiten op de raadselachtige planeet Gaia.
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789022981290 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,4 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789022981290 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | A.W. Bruna Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.