Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 450 pagina’s / Nederlands / 9789043008624
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 450 pagina’s / Nederlands / 9789043008624
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Leer begrijpen wat de bijbel is en hoe die onze wereld beïnvloedt. Waar gaat de bijbel over? Wie schreef hem? Hoe hangen de honderden bijbelverhalen met elkaar samen? En wat is eht verschil tussen de diverse (joodse en christelijke) bijbelversies? Dit boek geeft antwoord op al je vragen zonder je een bepaalde overtuiging op te dringen. Het gaat in op de enorme culturele invloed van de bijbel en op alle discussies die er in de loop van de eeuwen over gevoerd zijn. Met dit boek gaat de bijbel voor je open!
| Gewicht | 810 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043008624 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 450 pagina's |
| Gewicht | 810 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043008624 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 450 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.