Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789055013227
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789055013227
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het gezicht van de mens is de spiegel van zijn ziel. Vorm en stand van ogen, neus en mond bieden een schat aan informatie over het karakter en de persoonlijkheid. Als ingewijde toeschouwer, die op de hoogte is van de basisprincipes van het ‘gezichtlezen’, kunt u veel te weten komen over het karakter, de ervaringen, de gevoelens, wensen en dromen, en de gezondheidstoestand van wie u tegenkomt. De kunst van het gezichtlezen, de Siang Mien, wordt in China al duizenden jaren beoefend en is ook op Westerse gezichten van toepassing. Chi An Kuei, een der grootste kenners van deze kunst, laat in dit boek op zeer begrijpelijke manier zien hoe deze methode in zijn werk gaat. Zij maakt u vertrouwd met de verschillende delen van het gezicht en beschrijft hoe de bijbehorende kenmerken te onderscheiden zijn. Daarna vervolgt zij met een praktisch deel over de betekenis van verschillende gezichtsuitdrukkingen in diverse situaties. Zo biedt dit boek u een unieke mogelijkheid uw praktische mensenkennis
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789055013227 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôH |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789055013227 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôH |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.