Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789026318221
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789026318221
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Pierre Hadot verdient een grotere bekendheid en niet alleen omdat hij een voorbeeld voor Michel Foucault was. Hadot maakt gebruik van de antieke filosofie om zijn eigen ideeën vorm te geven, en in Filosofie als een manier van leven helderheid van toon.
| Gewicht | 591 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 14,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789026318221 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 591 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 14,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789026318221 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.