Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – Bevat enkele onderstrepingen met viltstift / Paperback / 2de druk / 2011 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789090216713
€ 43,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw – Bevat enkele onderstrepingen met viltstift / Paperback / 2de druk / 2011 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789090216713
€ 43,95
Uitverkocht
Uitverkocht
We leven in een tijd waarin veel mensen het verlangen kennen om de roep van hun ziel te volgen. Dit verlangen beweegt ons om op zoek te gaan naar de innerlijke diepte van onze ware aard. Vanuit eigen ervaring beschrijft Ria Schoot Uiterkamp de angst die ze op deze weg onder ogen heeft gezien en de enorme hoe- veelheid hulp die ze hierbij heeft mogen ontvangen. Dromen, het horen van hel dere stemmen, en het zien van Lichtwezens gaven haar de moed om angst en ontkenning los te laten, wat geleid heeft tot een diepgaande verandering.
Ria Schoot Uiterkamp wil met dit boek laten zien dat er hulp en lei- ding is op de weg naar innerlijke vrijheid.
| Gewicht | 148 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789090216713 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Glansrijk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Bevat enkele onderstrepingen met viltstift |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |
| Gewicht | 148 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789090216713 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Glansrijk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Bevat enkele onderstrepingen met viltstift |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.