Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 691 pagina’s / Nederlands / 9789026319549
€ 31,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 691 pagina’s / Nederlands / 9789026319549
€ 31,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In De breekbaarheid van het goede bestudeert Martha Nussbaum verschillende opvattingen over ‘moreel geluk’ uit de Oudheid. Daarbij gaat ze in op het fundamentele ethische probleem van de weerloosheid van het waardevolle: dat wat de klassieke filosofen als grondleggend beschouwen voor een goed en gelukkig leven blijkt vaak kwetsbaar voor onbeheersbare invloeden van buitenaf. Aan dit belangrijke en intrigerende probleem hebben de Grieken veelvuldig aandacht besteed, maar in de geschiedenis van de westerse filosofie werd er tot nu toe weinig over geschreven.
Nussbaum behandelt dit thema zoals ze over zoveel andere filosofische onderwerpen heeft geschreven: met een inzichtelijke en aantrekkelijke vermenging van filosofie en literatuur.
| Gewicht | 1167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 6 cm |
| ISBN | 9789026319549 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 691 pagina's |
| Gewicht | 1167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 6 cm |
| ISBN | 9789026319549 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 691 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.