Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789026319693
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789026319693
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Theorieën over recht en rechtvaardigheid zijn altijd abstract. Toch worden ze bedacht om oplossingen te zoeken voor heel concrete, dagelijkse problemen. In dit boek stelt Martha Nussbaum deze paradox aan de orde. Aan de hand van drie problematisch kwesties – de positie van mensen met een handicap, van immigranten en van dieren – waarvoor tot nu toe in theorie en praktijk geen goede oplossingen gevonden zijn, gaat zij op zoek naar concrete denkbeelden over sociale rechtvaardigheid. Haar ideeën kunnen ons leiden naar een verantwoorde omgang met deze kwesties. Grensgebieden van het recht is dankzij Nussbaums scherpe oog voor misstanden in de dagelijkse werkelijkheid een schoolvoorbeeld van praktische filosofie.
| Gewicht | 812 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 4 cm |
| ISBN | 9789026319693 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |
| Gewicht | 812 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 4 cm |
| ISBN | 9789026319693 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ambo, Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.