Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789062385560
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789062385560
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Het eerste deel van het boek Van beproeving tot inwijding geeft concrete beschrijvingen van oude mysterieplaatsen en inwijdingsrituelen – gebaseerd op historische bronnen en eigen onderzoek van de auteur. Vervolgens wordt het thema van de inwijding geactualiseerd aan de hand van ervaringen van tijdgenoten, die in de beproevingen iets soortgelijks doormaken als de klassieke inwijdingservaringen. Ten slotte wordt de vraag gesteld naar het unieke en nieuwe van de moderne initiatie.
| Gewicht | 536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789062385560 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |
| Gewicht | 536 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789062385560 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.