Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2011 / 1ste druk / 288 pagina’s / Nederlands / 9789002240300
€ 16,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2011 / 1ste druk / 288 pagina’s / Nederlands / 9789002240300
€ 16,00
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 686 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789002240300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Standaard Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
| Gewicht | 686 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789002240300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Standaard Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.