Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789047012771
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2019 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789047012771
€ 22,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In ‘Ben jij al activist?’ roept An Kramer organisaties op om actuele maatschappelijke vraagstukken in hun business centraal te zetten. In de betekeniseconomie staat winst niet meer voorop, maar gaat het om maatschappelijke impact. Dit maakt organisaties aantrekkelijk voor zowel klanten als medewerkers. Vanuit jarenlange ervaring als veranderkundige rekt Kramer je denken op en reikt ze je verrassende, direct uitvoerbare opdrachten aan waarmee je onmiddellijk impact op jouw organisatie hebt. ‘Ben jij al activist?’ is een praktisch en visionair boek voor iedereen in organisaties, ongeacht positie of rol, die wil bijdragen aan een duurzame en sociale samenleving.
| Gewicht | 253 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789047012771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 253 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789047012771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.