Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2019 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789047012283
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2019 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789047012283
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Tom Nierop en Nart Wielaard laten in ‘Spookcijfers’ aan de hand van talloze, soms zeer vermakelijke voorbeelden zien hoe je slordig cijferwerk kunt herkennen en toetsen. In nieuwsberichten en onze discussies daarover spelen getallen vaak een grote rol. Hoeveel graden warmt de aarde op? Hoeveel loopt de Nederlandse staat mis aan belasting van internationale bedrijven? Nierop en Wielaard beschrijven en verklaren het ontstaan van spookcijfers: blind geciteerd, soms slecht onderzocht, niet representatief, bewust verdraaid of verkeerd geconcludeerd uit een moeilijk wetenschappelijk onderzoek. Slecht becijferde conclusies leiden nogal eens tot rotsvaste overtuigingen. Dat kan gevaarlijk zijn, vooral als die overtuigingen de basis vormen voor politiek beleid of strategische beslissingen. Dit boek helpt je politieke, wetenschappelijke of andere berichtgeving goed te interpreteren – waardoor je de wereld een beetje beter doorziet.
| Gewicht | 252 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789047012283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 252 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789047012283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Business Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.