Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 773 pagina’s / Nederlands / 9789056378516
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 773 pagina’s / Nederlands / 9789056378516
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Filosofische analyse van de moderne seculiere identiteit en de historische achtergronden daarvan;
| Gewicht | 1270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789056378516 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 773 pagina's |
| Gewicht | 1270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789056378516 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 773 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.