Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789028418998
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 317 pagina’s / Nederlands / 9789028418998
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
Montesquieu is een voortreffelijke auteur. Satirische schetsen en journalistieke verslagen, wisselt hij af met serieuze beschouwingen, parodieën, gevoelsuitingen en exotische vertellingen. Zijn observaties van de menselijke eigenaardigheden zijn en blijven scherpzinnig en humoristisch. En altijd is er die helderestijl, lichtvoetig en speels, die van ‘Perzische brieven’een tijdloos meesterwerk maakt.
| Gewicht | 482 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789028418998 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |
| Gewicht | 482 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789028418998 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Wereldbibliotheek |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 317 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.