Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen / Paperback / 1ste druk / 1995 / 295 pagina’s / Engels / 9780521478625
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen / Paperback / 1ste druk / 1995 / 295 pagina’s / Engels / 9780521478625
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
In a study of the interplay between democratic politics and authoritarian states in South Asia, Ayesha Jalal explains how a shared colonial legacy led to apparently contrasting patterns of political development, although confronting similar threats from ethnic and regional movements.
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,2 × 1,8 cm |
| ISBN | 9780521478625 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cambridge University Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |
| Gewicht | 468 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,2 × 1,8 cm |
| ISBN | 9780521478625 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Cambridge University Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat arceringen met balpen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.