Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 557 pagina’s / Nederlands / 9789053305256
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 557 pagina’s / Nederlands / 9789053305256
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Lichtvoetig bewegend tussen heden en verleden, en ook tussen Oost en West, toont Orakelbeenderen ons het veranderende China in grote lijnen in het menselijke detail.
| Gewicht | 931 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789053305256 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mets & Schilt |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 557 pagina's |
| Gewicht | 931 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789053305256 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mets & Schilt |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 557 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.