Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789080829091
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 318 pagina’s / Nederlands / 9789080829091
€ 37,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is zoals de draad waarmee Theseus zijn weg vond uit het labyrint van Knossos. Beschouw het als een kompas in ons klassieke erfgoed en in het kluwen van goden en godinnen, helden en koningen. Het verfrissende basiswerk leidt ongetwijfeld tot een beter begrip van wat musea laten zien.
De Griekse mythen en sagen zijn chronologisch gerangschikt, van het ontstaan van de wereld tot Odysseus’ terugtocht na de Trojaanse oorlog. Bij de mythen horen spreekwoorden, zegswijzen, kaarten en stambomen. Registers maken snel opzoeken mogelijk., Prachtige schilderijen en beeldhouwwerken van Botticelli, Rubens, Da Vinci, Bernini en vele andere illustere groten maken de mythologische avonturen tastbaar.
| Gewicht | 850 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789080829091 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |
| Gewicht | 850 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789080829091 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.