Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 518 pagina’s / Nederlands / 9789088344787
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 518 pagina’s / Nederlands / 9789088344787
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
In oktober 1948 wordt Fred Terwes als dienstplichtig soldaat naar het voormalige Nederlands-Oost-Indië uitgezonden en hij belandt op een buitenpost op West-Java. Zijn broer Han Terwes, eveneens dienstplichtig, dient dan al twee jaar op Oost-Java. In maart 1949 ontvangt Fred Terwes het bericht, dat zijn broer gesneuveld is. Hij wordt dan voor de keus gesteld: terugkeren naar Holland of zijn tijd in Indië uitdienen. Hij kiest voor het eerste, maar niet zonder het graf van zijn broer bezocht te hebben.
Het bezoek aan het graf is het keerpunt in zijn verblijf in Indië en tevens het begin van de lange weg terug naar huis.
| Gewicht | 848 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789088344787 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 518 pagina's |
| Gewicht | 848 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789088344787 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 518 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.