Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2017 / 92 pagina’s / Nederlands / 9789401441261
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2017 / 92 pagina’s / Nederlands / 9789401441261
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
Insecten zijn in zowat alles kampioen.
Ontdek insecten in alle maten en vormen, insecten die zo groot zijn als je hand of zo klein dat ze kunnen landen op een pluisje. Lees meer over hun vreemde familieleven, hun gemene streken, hun kennis van priemgetallen en hun talent voor lichtshows.
Insecten zijn de sterkste, nuttigste, lastigste en succesvolste dieren op aarde.
| Gewicht | 1248 g |
|---|---|
| Afmetingen | 37,7 × 27,7 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789401441261 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 92 pagina's |
| Gewicht | 1248 g |
|---|---|
| Afmetingen | 37,7 × 27,7 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789401441261 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 92 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.