Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789493256675
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789493256675
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek gaat niet over kansenongelijkheid. Dit boek gaat over dat piepkleine groepje Nederlanders die als enigen niet kunnen weten hoe kansenongelijkheid voelt. Dit zijn de zeven-vinkjes, en juist zij bepalen voor de rest van het land hoe we over kansenongelijkheid praten, en of we er ooit echt iets aan gaan doen. Stel je voor dat je nooit uitsluiting of discriminatie op basis van sociale klasse, cultuur, huidskleur, geslacht, seksuele identiteit of opleiding hebt kunnen ervaren… Hoe werkt zo’n tekort aan levenservaring door in je persoonlijkheid en mensbeeld? In dit boek onderzoekt Joris Luyendijk van binnenuit hoe zijn lichaam, nest en opleiding hem vormden, en wat de zeven-vinkjes met hun land doen.
| Gewicht | 256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789493256675 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Pluim |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 256 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789493256675 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Pluim |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.