Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2013 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789082165708
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2013 / 238 pagina’s / Nederlands / 9789082165708
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De moderne mens leeft op vlak van gezondheid als een vogeltje in een kooi. Een vogeltje in een kooi dat zich er zelfs niet van bewust is dat zijn vrijheid is ingeperkt. Het weet niet dat er zo’n 100 jaar geleden een stille coup, een staatsgreep, heeft plaatsgevonden in de gezondheidszorg. De geneesmiddelenmaffia heeft zich toen de controle over de hele gezondheidszorg en het medische onderwijs toegeëigend. Sindsdien lijkt het steeds minder belangrijk dat mensen gezond blijven… Dit boek heeft al duizenden mensen uit de kooi geholpen Over de auteur: Dr. Gábor Lenkei behaalde in 1986 cum laude zijn diploma geneeskunde. Na zes jaar in het vak moest hij erkennen dat datgene wat wij vandaag gezondheidszorg noemen, niets te maken heeft met echte gezondheid. Hij begon zijn aandacht te richten op echte mogelijkheden om onze gezondheid te beschermen en te herstellen. Zodoende specialiseerde hij zich in het bereiken van een hogere gezondheid en levenskwaliteit. Lees dit boek en ontsnap ook uit de kooi! Ervaar de levenskwaliteit die u als mens echt verdient!
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 14,2 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789082165708 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Stichting Recht Op Gezondheid |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |
| Gewicht | 354 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,7 × 14,2 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789082165708 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Stichting Recht Op Gezondheid |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 238 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.