Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789057122163
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2008 / 227 pagina’s / Nederlands / 9789057122163
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze praktische en informatieve gids behandelt alle medische aspecten van psychofarmaca. Tevens komen algemene kwesties aan de orde, zoals registratie van geneesmiddelen, medicijnnamen, verschillen in dosis bij verschillende mensen en het risico van bijwerkingen die in de bijsluiter staan. In twee aparte hoofdstukken wordt ingegaan op het gebruik van psychofarmaca door kinderen en ouderen. De toegankelijkheid van het boek wordt verder vergroot door een verklarende woordenlijst en een index.
Geneesmiddelen voor de geest is bedoeld voor iedereen met een persoonlijke of professionele belangstelling voor psychofarmaca: ouders, familieleden, hulpverleners, cliënten, klinisch psychologen, eerstelijnspsychologen, verpleegkundigen en huisartsen.
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789057122163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789057122163 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Nieuwezijds |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 227 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.