Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 415 pagina’s / Nederlands / 9789081144827
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 415 pagina’s / Nederlands / 9789081144827
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Met dit boek beschrijft de Landelijke Stichting Beheer Kruiswerk de geschiedenis van het kruiswerk vanaf 1946 tot 1990. De archieven van de verschillende koepelorganisaties zijn de belangrijkste bron voor deze studie. Voor verpleegkundigen en verzorgenden in het voormalige kruiswerk en nu de thuiszorg wordt in dit boek uitgelegd welke consequenties maatschappelijke, economische en politieke ontwikkelingen hadden en hebben voor de uitoefening van hun professie en hun relatie met de patiënt/cliënt.
| Gewicht | 1167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 17,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789081144827 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Landelijke Stichting Beheer Kruiswerk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 415 pagina's |
| Gewicht | 1167 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 17,5 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789081144827 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Landelijke Stichting Beheer Kruiswerk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 415 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.