Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2008 / 333 pagina’s / Nederlands / 9789058710048
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2008 / 333 pagina’s / Nederlands / 9789058710048
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ieder kind is uniek. Dat weet elke ouder. Daarom is het belangrijk dat je als ouder of verzorger de opvoeding afstemt op de eigenaardigheden en speciale persoonlijkheidskenmerken van je kind(eren). Met je dochter kun je bijvoorbeeld goed onderhandelen over het opruimen van haar kamer, terwijl je zoontje duidelijke regels nodig heeft. Of je ene kind blijkt over een onuitputtelijke energie te beschikken, terwijl het andere het liefst rustig met een boek op de bank zit. Verschillende persoonlijkheden vragen om een verschillende opvoeding, Maar hoe weet je nu welke opvoeding jouw kind nodig heeft? Aan de hand van de Myers-Briggs Type Indicator® — ’s werelds meestgebruikte persoonlijkheidsleer — ontdek je de ware aard van je kind(eren) en leer je welke opvoedstijl het beste bij hem of haar past. .
Eigen-aardig opvoeden biedt je de mogelijkheid meer begrip voor je kinderen te krijgen en zo een betere ouder te worden.
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 19 × 2 cm |
| ISBN | 9789058710048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Thema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 333 pagina's |
| Gewicht | 560 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 19 × 2 cm |
| ISBN | 9789058710048 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Thema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 333 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.