Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789036810401
€ 30,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789036810401
€ 30,95
Op voorraad
Op voorraad
Gezondheid is meer dan de afwezigheid van ziekte alleen en ook meer dan de aanwezigheid van fysiek en mentaal welbevinden. Het is meer dan het vermogen om ons aan te passen en onszelf te redden. Het is ons belangrijkste vermogen om tot bloei te komen. We noemen dat positieve gezondheid. Vanzelfsprekend is het belangrijk om ziekte te behandelen en te voorkomen. Maar we kunnen een stap verder gaan en dat is het bevorderen van positieve gezondheid.
| Gewicht | 508 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789036810401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bohn Stafleu van Loghum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |
| Gewicht | 508 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16,8 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789036810401 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Bohn Stafleu van Loghum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.