Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2006 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789023010272
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 3de druk / 2006 / 279 pagina’s / Nederlands / 9789023010272
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In “Het hart van Boeddha’s leer” maakt Thich Nhat Hanh ons vertrouwd met de kernleer van het boeddhisme, en laat hij zien dat Boeddha’s leerstellingen ook de moderne mens zinvol en toegankelijk zijn. In zorgvuldig gekozen bewoordingen maakt Hanh ons deelgenoot van de kennis der ware natuur van het lijden, en van de rol die lijden speelt in het scheppen van mededogen, liefde en vreugde (de pijlers van verlichting). Het boek werpt een verhelderend licht op het boeddhistische gedachtegoed, met zijn vier edele waarheden, het edele achtvoudig pad, de drie deuren naar bevrijding, en andere fundamentele inzichten. Geluk schuilt niet in uiterlijke omstandigheden – dat kunnen wij dagelijks aan den lijve en in de geest ervaren. Dat is het hart van Boeddha’s leer, en Thich Nhat Hanh is erin geslaagd de wortels van deze oude traditie op een heel persoonlijke manier tot leven te brengen.
| Gewicht | 508 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789023010272 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 508 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789023010272 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.