Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2006 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789020960600
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2006 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789020960600
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Een boek schrijven met dagelijkse meditaties werd voor Henri Nouwen een waar geestelijk avontuur.
Hij wilde niet putten uit zijn eerdere publicaties. Alles moest nieuw zijn, al realiseerde hij zich de implicaties van die beslissing niet volledig. In het begin was het een sport. Hij schreef over het gebed, alleen zijn, de stilte en meer van die vertrouwde onderwerpen. Hij noteerde gewoon wat hem te binnen viel, zonder volgorde of structuur. Het resultaat waren 366 gedachten, waarmee hij zijn geloof had neergeschreven.
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,4 × 3 cm |
| ISBN | 9789020960600 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,4 × 3 cm |
| ISBN | 9789020960600 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.