Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2005 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789021582511
€ 28,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2005 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789021582511
€ 28,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In december 1945 werd in de Noordegyptische woestijn bij het plaatsje Nag Hammadi een verbijsterende vondst gedaan. Een Arabische boer stuitte er op een aardewerken kruik waarin zich 52 beschreven papyrusbladen bevonden. Toen, na vele avonturen, deze manuscripten in handen van geleerden kwamen, bleken zij te dateren uit de eerste eeuwen van de christelijke jaartelling en evangeliën en andere geheime teksten van de gnostici te bevatten. Het beroemd geworden ‘Evangelie van Thomas’ is uit deze verzameling teksten afkomstig.
Gnosis en gnostiek staan tegenwoordig sterk in de belangstelling. In haar veelgeprezen boek De gnostische evangeliën laat de Amerikaanse godsdienstwetenschapper Elaine Pagels overtuigend zien dat de gnostiek veel meer was dan een protestbeweging binnen het vroege christendom. Het gaat daarbij juist om een fundamenteel religieus perspectief, waarin het religieuze heil niet zozeer wordt gezien als een verlossing van buitenaf, maar als een verlichting van binnenuit. Er bestaat dan ook veel verwantschap tussen de gnostiek en moderne vormen van spirituele psychotherapie.
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021582511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 314 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021582511 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.