Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 462 pagina’s / Nederlands / 9789023470830
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 462 pagina’s / Nederlands / 9789023470830
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom hebben mensen, overal en altijd, een godsdienst? Waarom zijn er verschillende godsdiensten? Waarom is de opmars van de wetenschap niet schadelijk voor godsdiensten? En vooral: waarom bestaat er zoiets als godsdienst? Pascal Boyer combineert zijn kennis van de neurologie, antropologie, evolutiebiologie en psychologie en ontleedt de wezenlijke kenmerken van de godsdienst. Godsdienst verklaard is een gepassioneerd meesterwerk, indringend en toegankelijk, dat niemand koud zal laten – gelovigen en ongelovigen.
| Gewicht | 587 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789023470830 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 462 pagina's |
| Gewicht | 587 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789023470830 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 462 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.