Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 202 pagina’s / Nederlands / 9789020284287
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2006 / 202 pagina’s / Nederlands / 9789020284287
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Sinds het uitkomen van De Da Vinci Code van Dan Brown is de controverse rond Maria Magdalena internationaal enorm in de belangstelling komen te staan. Margaret Starbird onderzoekt in haar boek de vele gezichten van Maria Magdalena, van de historische Maria, metgezel van Jezus, tot de mythische en symbolische Magdalena, archetype van het Heilige Vrouwelijke. Zij onthult fascinerende nieuwe details over de intiemste metgezel van Jezus en komt met historische bewijsmateriaal dat Maria Jezus’ vergeten bruid was. Net als in De vrouw met de albasten kruik onderzoekt zij de vele misvattingen die het verhaal van de Bruid van Christus verhullen, om uiteindelijk uit te komen bij het beeld van de verketterde vrouw en het uitgebannen vrouwelijke principe. Ze schetst Maria’s werkelijk rol, gebaseerd op oude Hebreeuwse geschriften en de canonieke evangeliën. Volgens Starbird staat Maria Magdalena tevens symbool voor de reis van de ziel in haar eeuwige zoektocht naar hereniging met het Goddelijke.
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020284287 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020284287 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 202 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.