Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 1ste druk / 256 pagina’s / Nederlands / 9789077412107
€ 20,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 1ste druk / 256 pagina’s / Nederlands / 9789077412107
€ 20,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek beschrijft op unieke wijze de diepte van Gods liefde voor ons.
Bevere legt uit hoe we diepgaand en blijvend Gods goedkeuring en
genade kunnen ontvangen en uitdelen. Gods hart leren kennen,
is geen kwestie van:
– een stel regels hanteren en van daaruit godsdienstig correct leven
– een moeizaam proces van zwoegen en worstelen
– de ‘juiste’ dingen weten en dan toepassen
– opdrachten uitvoeren en het beste ervan hopen
Nee, u komt Nader tot het Vaderhart zoals een dolverliefde man
tot zijn vrouw door:
– voortdurende communicatie met de Heilige Geest
– volledige hartsgehoorzaamheid aan God
– hartstochtelijk verlangen naar intimiteit met God
– onvoorwaardelijke overgave aan God
– God te zoeken om Wie Hij is en niet om Wat Hij geeft
– God te eren in woord en daad
– een houding van nederigheid en afhankelijkheid
Bevere reikt heldere bijbelse principes aan om het grootse goed in het universum – een innige liefdesrelatie met de Vader – dieper en breder
te ervaren op dagelijkse basis.
Dit boek is een klassieker zonder weerga. Het blaast nieuwe hoop en nieuw vuur in vermoeide, uitgebluste harten! Wie eenmaal gegrepen is door die LIEFDE zal niet meer talen naar werelds genot, geld of aanzien, maar onstuitbaar zijn in zijn passie voor Christus!
| Gewicht | 399 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,8 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789077412107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elia Stichting |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 399 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 14,8 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789077412107 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Elia Stichting |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.