Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789029722407
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 143 pagina’s / Nederlands / 9789029722407
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Max Lucado laat in Vertrouw maar op mij zien dat God altijd bij je is. Ook in de moeilijke tijden, waar je het gevoel kunt hebben dat het leven te groot voor je is. Lucado laat zien dat je nooit alleen bent, dat God je erdoorheen zal slepen. Daar kun en mag je op vertrouwen. Max Lucado weet als geen ander te verwoorden hoe overweldigend groot de liefde van God is.
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789029722407 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Voorhoeve |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789029722407 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Voorhoeve |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 143 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.