Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789074115322
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 187 pagina’s / Nederlands / 9789074115322
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit unieke boek zult u de blijdschap, kracht, voorziening en zalving gaan ontdekken, die voor u als kind van God zijn weggelegd. Pablo Bottari is ervan overtuigd dat het Gods wil is dat al Zijn kinderen ware vrijheid in Christus beleven. In ‘Vrij in Christus’ leidt hij u door de stappen heen die noodzakelijk zijn voor een succesvolle bevrijdingsbediening. U zult leren hoe u andere mensen kunt helpen om tot geestelijke vrijheid te komen en hoe u de ketenen van gebondenheid, die talloze gelovigen in ziekte, zwakte, angsten en boosheid gevangen houden, kunt verbreken. Pablo Bottari maakt het duidelijk hoe belangrijk de bediening van bevrijding is voor de uitvoering van de grote opdracht van de Gemeente van Jezus Christus. Het is Pablo Bottari’s levensdoel om volwassen christenen te leren hoe zij hun medegelovigen kunnen helpen om tot de volle vrijheid in Christus te komen, zodat zij Gods bestemming voor hun leven kunnen vervullen.
In ‘Vrij in Christus’ zullen veel van uw vragen over bevrijding beantwoord worden. U zult inzicht krijgen in allerlei aspecten, zoals:
– het verschil tussen onderdrukking en bezetenheid
– geestelijke manifestaties
– tekenen van geestelijke gebondenheid
– bevrijding van vloeken
| Gewicht | 245 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789074115322 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dunamis Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |
| Gewicht | 245 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789074115322 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dunamis Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 187 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.