Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – bevat arceringen met viltstift / Paperback / 2004 / 301 pagina’s / Nederlands / 9789043009485
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – bevat arceringen met viltstift / Paperback / 2004 / 301 pagina’s / Nederlands / 9789043009485
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 405 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789043009485 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | bevat arceringen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
| Gewicht | 405 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789043009485 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Education Benelux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | bevat arceringen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.