Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 530 pagina’s / Engels / 9780670020232
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 530 pagina’s / Engels / 9780670020232
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
Originally composed in Arabic in the seventh century, the Qur’an collects the divine revelations passed down to the Prophet Muhammad. Khalidi conveys the powerful language of the text and retains the rhythms and structure of the original Arabic.
| Gewicht | 783 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 2,9 cm |
| ISBN | 9780670020232 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viking |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 530 pagina's |
| Gewicht | 783 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 2,9 cm |
| ISBN | 9780670020232 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Viking |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 530 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.