Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 428 pagina’s / Nederlands / 9789043028066
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 428 pagina’s / Nederlands / 9789043028066
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Verwerf een beter begrip van het christendom, de islam, het jodendom en andere religies
Een toegankelijke kennismaking met religies uit de hele wereld
Deze pocketeditie van Religie voor Dummies beschrijft onder meer de geloofsovertuigingen van verschillende religies, de ideeën en waarden die vele religies gemeenschappelijk hebben en de manier waarop mensen hun geloof tot uitdrukking brengen. Dit overzichtelijke naslagwerk behandelt de rituelen, heiligen, ethische richtlijnen, heilige plaatsen en relikwieën. Bovendien laat het je zien hoe religie je kan helpen om met bijvoorbeeld problemen en tegenslagen om te gaan.
| Gewicht | 575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043028066 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benalux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |
| Gewicht | 575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043028066 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benalux |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.