Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 279 pagina’s / Engels / 9780914955115
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1995 / 279 pagina’s / Engels / 9780914955115
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Techniques for achieving and preserving beauty including facial massage, aromatheraphy and Ayurvedic practice in self-help guide.
| Gewicht | 492 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9780914955115 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lotus Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |
| Gewicht | 492 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9780914955115 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lotus Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 279 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.