Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 1984 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789020205862
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 1984 / 71 pagina’s / Nederlands / 9789020205862
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Acupressuur is een probaat middel tegen stress. Acupressuur vermindert pijn en brengt onze zenuwen tot rust. Acupressuur verkort ziekteprocessen en geneest funktiestoornissen. Voor acupressuur zijn geen naalden nodig: men werkt met de druk van vinger of duim, eenvoudig en pijnloos. Acupressuur is geen geheime leer, maar een methode die iedereen kan toepassen.
Dit boekje toont mede aan de hand van veel afbeeldingen precies hoe u te werk moet gaan. U vindt drukpunten tegen angst, astma, duizeligheid, griep, keelpijn, hartpijn, hoge of lage bloeddruk, hoofdpijn, kiespijn, maagpijn, menstruatiepijn, vermoeidheid, nervositeit, reisziekte, slapeloosheid, transpiratie, impotentie, frigiditeit. Er is zelfs een drukpunt voor nicotine ontwenning.
| Gewicht | 85 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789020205862 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |
| Gewicht | 85 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,4 cm |
| ISBN | 9789020205862 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 71 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.