Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 91 pagina’s / Engels / 9780913004449
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 91 pagina’s / Engels / 9780913004449
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
The author uses geometrical figures to illustrate his idea that, (according to Pythagoras) God geometrises and that geometrical figures are symbols of creative energy originating in the Ideational plane. Universe and Man follow faithfully a universal pattern. This parallelism is illustrated with pictures of the polyhedron, dodecahedron, icosahedron, and embody mathematical principles that reach deeply into the inner structure of the living universes.
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,4 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004449 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Opmerking | By the Holy Tetraktys!-L. Gordon Lummer-9780913004449.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,4 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004449 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Opmerking | By the Holy Tetraktys!-L. Gordon Lummer-9780913004449.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.