Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 439 pagina’s / Nederlands / 9789062719372
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 439 pagina’s / Nederlands / 9789062719372
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
Wist u dat duizenden jaren voor onze jaartelling ‘heidenen’ ook al een Zoon van God vereerden? Wist u dat deze heidense verlosser ook werd geboren als zoon van een maagd op 25 december temidden van herders; dat hij water in wijn wist te veranderen; dat hij stierf en wederopstond met pasen en dat hij zijn lichaam en bloed aan volgelingen aanbood?
| Gewicht | 435 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062719372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 439 pagina's |
| Gewicht | 435 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062719372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 439 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.