Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789021537269
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789021537269
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
HET HART VAN DE ZIEL is een uitnodigend ‘werkboek,’ dat u op een speelse manier oproept te kijken naar uw emotionele hangups, materiele verslavingen en dwangmatige gedrag. Oefeningen, vragen en antwoorden, denkspelletjes helpen uw aandacht naar binnen te richten, naar het hart van de ziel. De persoonlijke, originele en creatieve manier waarop Zukav en Francis deze boodschap brengen boeit en inspireert.
| Gewicht | 378 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789021537269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |
| Gewicht | 378 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789021537269 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.