Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789065560704
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789065560704
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
In ieder mens is verborgen kennis aanwezig, een weten dat er als het ware op wacht om ontdekt te worden. De schrijfster maakt de lezer door middel van voorbeelden uit het dagelijks leven bewust van de schat aan ware kennis die hij in het verborgene met zich meedraagt. Het is aan ieder van ons of men de deur naar dit weten durft te openen. Wijsheid en inzicht kunnen zich, al is de deur naar dit weten slechts op een kier gezet, op een totaal onverwacht moment aan ons openbaren. De schrijfster wil de lezer behulpzaam zijn bij het openen van deze deur.
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789065560704 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Ster |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789065560704 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij De Ster |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.