Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 5de druk / 2022 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789077247785
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 5de druk / 2022 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789077247785
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De informatie die je in dit boek aangeboden krijgt, is bedoeld om je hart en je geest verder op te tillen naar een nieuw niveau van Christusbewustzijn en meesterschap. Wanneer je besloten hebt om mee te gaan met de ontwikkeling van de Aarde en je bewustzijn te ontwikkelen, zodat je in een wereld van zuivere liefde en licht kunt leven, is het nu meer dan ooit van belang dat je je steeds meer bewust wordt van je eigen goddelijkheid. Als we bewuste bewoners van dit melkwegstelsel willen worden, die op voet van gelijkheid omgaan met hun broeders en zusters van de sterren, zullen we eerst ons hart tot bloei moeten brengen.
In dit boek vind je vele nuttige technieken die je kunt gebruiken om je doel te bereiken, zoals meditaties in etherische tempels en verschillende activeringen. Je leert hoe je je kunt voorbereiden op het leven in de vijfde dimensie, en krijgt de stappen aangereikt die je kunt zetten om bewust te kunnen toetreden tot de ‘Broederschap van Licht’.
“Voor de meesten van jullie is het ascenderen in een stoffelijk lichaam een geheel nieuwe ervaring, zoals dat ook voor de meesten van ons het geval was. Het is in deze tijd en ruimte dat deze planeet je de kans daartoe biedt. Door het geven van deze informatie bevorderen wij de ontwikkeling en de verruiming van ons groepsbewustzijn in eenheid en liefde.”
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789077247785 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 452 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789077247785 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Akasha |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.