Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2008 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789081304719
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2008 / 229 pagina’s / Nederlands / 9789081304719
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek brengt wetenschap en spiritualiteit weer samen nadat 300 jaar geleden de wegen zich scheiden. Steeds meer wetenschappers komen tot de ontdekking dat beide disciplines slechts verschillende kanten van dezelfde medaille zijn. We staan aan de vooravond van een grote paradigma verschuiving in de wetenschap, waarbij de immateriële subjectieve wereld van de geest niet langer afgescheiden gezien kan worden van de objectieve materiële werkelijkheid.
Deze omslag in het menselijke bewustzijn werd al voorzien door de Ouden maar ook de Amerikaanse inheemsen, de Maya, Hopi en Azteken voorzagen dat deze transformatie zou plaatsvinden in onze tijd. Dit boek neemt u mee van de wijsheid van de Ouden naar de meest moderne wetenschappelijke inzichten en laat zien hoe beiden verenigbaar zijn.
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,6 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789081304719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | UitgeverIJ Piramidions |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,6 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789081304719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | UitgeverIJ Piramidions |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 229 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.