Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 231 pagina’s / Nederlands / 9789021516967
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 231 pagina’s / Nederlands / 9789021516967
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Met enthousiasme en een diep inzicht voert de auteur naar de essentie die in de kern van alle grote wereldreligies kan worden gevonden.
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021516967 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 231 pagina's |
| Gewicht | 320 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021516967 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 231 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.