Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat – Cassette heeft gebruikerssporen / Luxe Cassette – Compleet inclusief alle kaarten / 1ste druk / 2004 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789069636160
€ 129,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat – Cassette heeft gebruikerssporen / Luxe Cassette – Compleet inclusief alle kaarten / 1ste druk / 2004 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789069636160
€ 129,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Behalve een mooi verenpak en vrolijk gezang hebben vogels ons nog meer te bieden, namelijk hun eigen specifieke helende kracht op het moment dat je die het best kunt gebruiken. Vogels hebben een speciale zeggingskracht. We kennen allemaal wel de uil, die staat voor wijsheid en kennis; de ooievaar, die wordt geassocieerd met geboorte; en de mythische feniks, die herrijst uit zijn as. Jane Toerien beschrijft de karakteristieke energieën van nog 52 andere, bekende en minder bekende, vogels en geeft per vogel een meditatieve affirmatie. Joyce van Dobben bracht de vogels tot leven in de krachtige tekeningen die de Vogelkaarten sieren. Jane Toerien, woonachtig in Kaapstad, Zuid-Afrika, heeft altijd al een sterke band gehad met vogels en gebruikt de Vogelkaarten in haar werk als natuurgeneeskundig therapeut. Kunstenares Joyce van Dobben woont en werkt in Spaarndam.
| Gewicht | 582 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789069636160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Cassette heeft gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Luxe Cassette – Compleet inclusief alle kaarten |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 582 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15 × 3,8 cm |
| ISBN | 9789069636160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Cassette heeft gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Luxe Cassette – Compleet inclusief alle kaarten |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.