Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1987 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789063252861
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1987 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789063252861
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
De boeken van Lynn Andrews werden in Amerika grotere bestsellers dan de boeken van Carlos Castaneda. Door 20th Century Fox is een contract met de schrijfster afgesloten om haar eerste boek medicijnvrouw te verfilmen. Sally Field is aangetrokken om de hoofdrol te spelen. Op zoek naar een oud indiaanse huwelijksmand komt Lynn in de wildernis van Minitoba, Canada in contact met de sjamanka (vrouwelijke sjamaan) Agnes Fluitende Wapiti. Deze leidt haar in op het spirituele pad. Door een confrontatie met een kwaadwillende sjamaa krijgt ze uiteindelijk macht. Medicijnvrouw leest als een spirituele thriller. Het boek geeft een diep inzicht in de spirituele rol van de vrouw.
| Gewicht | 322 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789063252861 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 322 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789063252861 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Servire |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.