Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2015 / 232 pagina’s / Nederlands / 9789021550084
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2015 / 232 pagina’s / Nederlands / 9789021550084
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met zijn bijzonder heldere en nuchtere schrijfstijl ontleedt Chögyam Trungpa ons vermogen om obstakels te creëren en laat hij zien hoe we ons openstellen voor de fundamentele goedheid van de r…
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021550084 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789021550084 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 232 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.