Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 1ste druk / 1974 / 204 pagina’s / Nederlands / 9789020248319
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijk / Hardcover / 1ste druk / 1974 / 204 pagina’s / Nederlands / 9789020248319
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Egyptisch Dodenboek is een verzameling teksten uit de periode 1500 tot 400 v.Chr. Het zijn rituele teksten, bezweringen, gebeden en spreuken die bedoeld waren de overledene te helpen bij zijn tocht door het hiernamaals. De papyri met de teksten zaten vaak in de grafsarcofagen. Ze geven een fascinerend beeld van de oude Egyptische cultuur en hebben de afgelopen decennia tot een sterke opleving geleid van onze belangstelling voor het leven na de dood en esoterie in het algemeen.
Het Egyptische dodenboek wordt ook wel ‘Het boek van Toth’ genoemd.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020248319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 13,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020248319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1974 |
| Aantal pagina's | 204 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.