Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 1ste druk / 1995 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789063500696
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 1ste druk / 1995 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789063500696
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
Lessen in de training van de geest volgens een Tibetaanse traditie, die begint bij Atisha (11e eeuw) en door Chekawa Yeshe Dorje vastgelegd is als ‘De training van de geest in zeven punten’. Een 14e-eeuws commentaar op dit werk inspireerde Dilgo Khyentse rinpoche tot een aantal lessen, die hij 1990 in Frankrijk gaf. Hij geeft hier in eenvoudige bewoordingen de essentie van het Tibetaanse boeddhisme weer: inzicht in de eigen geest, in de leegte van alle dingen en het beoefenen van mededogen ten behoeve van alle levende wezens. Aanwijzingen over meditatie, het omgaan met gedachten en emoties en de praktische toepassing van deze inzichten in het dagelijks leven vormen de kern van deze lessen. In deze uitgave gaat de oorspronkelijke tekst vooraf aan het commentaar van Dilgo Khyentse en die wordt regel voor regel cursief in de commentaartekst herhaald.
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789063500696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789063500696 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Karnak |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.