Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 443 pagina’s / Engels / 9783893380497
€ 69,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1989 / 443 pagina’s / Engels / 9783893380497
€ 69,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 626 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 3,6 cm |
| ISBN | 9783893380497 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 443 pagina's |
| Gewicht | 626 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 19,3 × 3,6 cm |
| ISBN | 9783893380497 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 443 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.